top of page

Zdrowe stopy dla całej rodziny!

Według najnowszych badań 80% naszego społeczeństwa ma różnej natury problemy ze stopami, zaczynając od schorzeń ortopedycznych na grzybicach i wrastających paznokciach kończąc.

Powszechność schorzeń stóp wypracowała w ludziach przekonanie, że jest to nieunikniony element związany ze starzeniem się i nie można temu w żaden sposób zaradzić.

Osoby dotknięte zaburzeniami w obrębie stopy często nie wiedzą gdzie udać się po fachową poradę. Tu z pomocą przychodzi podologia. To dziedzina zajmująca się kompleksowym diagnozowaniem, leczeniem i pielęgnacją stóp. 

Podolog to osoba, która dzięki swojej wiedzy oraz umiejętnościom pomaga choremu odzyskać swobodę chodzenia i w ten sposób poprawia komfort jego życia.

image.jpg
image.jpg

Zapraszam do skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz specjalistycznych usług Gabinetu Leczenia Stóp. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zbadam kondycję stóp i dobiere odpowiednie terapeutyczne procedury, aby chodzenie znów było przyjemnością. 

Pielęgnacja stóp jest tak samo ważna jak pielęgnacja dłoni, twarzy czy włosów. Wrastające paznokcie, to nie tylko problem estetyczny, ale też często bolesny, z którym nie należy zwlekać. 

Oferuje zabiegi specjalne, które obejmują, między innymi, usuwanie modzeli, odcisków, rutynowe obcięcie i opiłowanie paznokci, usuwanie wrastających paznokci, pielęgnacja pęknięć i rozpadlin, leczenie brodawek wirusowych, zabiegi dla grzybicy paznokci, indywidualne ortezy i odciążenia, pielęgnacja stopy cukrzycowej, pedicure medyczny oraz wiele innych.

Jestem członkiem the Open College of Foot Health Professionals (MCFHP) i British Association of Foot Health Professionals (MAFHP). Jestem profesjonalnie ubezpieczona i przeszkolona w medycznych procedurach pierwszej pomocy. 

Jestem członkiem the Open College of Foot Health Professionals (MCFHP) i British Association of Foot Health Professionals (MAFHP). Jestem profesjonalnie ubezpieczona i przeszkolona w medycznych procedurach pierwszej pomocy. 

2.jpg

Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów, gabinet został wyposażony w najwyższej jakości aparaturę i narzędzia, posiadające certyfikaty medyczne. Kompletne zaplecze sterylizacyjne, pozwala na utrzymanie wysokiego standardu czystości mikrobiologicznej wg standardów, spełniając jednocześnie najbardziej rygorystyczne zasady higieny i procedury, obowiązujące w gabinetach zabiegowych w UE. Odpowiednio dobrane materiały jednorazowe i konsekwentnie realizowany program higieny gwarantuje bezpieczne wykonanie usługi, eliminując ryzyko zakażenia.

Kolejnym atutem gabinetu jest wysoka jakość wykonywanych usług. Stosowanie sprawdzonych, bezpiecznych metod terapii i specjalistycznych produktów renomowanych firm, co pozwala uzyskać doskonałe wyniki leczenia. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, pomaga wyeliminować przyczynę większości schorzeń i wdrożyć najbardziej skuteczną terapię.

Mobile: 07926 944 302

Phone: 01582 512 734

Email: golinskafootcare@gmail.com

Chciałbyś umówić się na wizytę?

Skontaktuj się ze mną:

Godziny otwarcia gabinetu:

Każda wizyta jest dostosowana do Państwa

indywidualnych potrzeb.

Istnieje możliwość wizyt w ciągu dnia lub wieczorna pora

Thank you for contacting Golinska Foot Care. Kasia will get back to you as soon as possible.

bottom of page